Mgr. Ján Záskalan

Mgr. Ján Záskalan - psychológ, psychoterapeut so srdcom a skúsenosťami z rôznych oblastí života. Zatiaľ len niekoľko základných informácií. Kompletné informácie nájdete na webstránke www.bbpsycholog.sk

Information

Nasledujúce eventy

Biofeedback prekročil svoje hranice a je prístupnejší než bol kedykoľvek predtým. Nemusíte byť neurofeedback terapeutom na to, aby ste mohli využiť jeho potenciál a rozšíriť svoju prax nezávisle na psychoterapeutickom zameraní.

Zážitkový seminár o možnostiach využitia biofeedbacku srdcovej variability v praxi psychológov, psychoterapeutov, klinických logopédov, špeciálnych  pedagógov a ďalších odborníkov, ktorí hľadajú zaujímavý a efektívny nástroj na rozšírenie svojej praxe. V rámci semináru máte možnosť vyskúšať si na sebe systém emWave. Seminár je akreditovaný Slovenskou komorou psychológov. Viac informácií nájdete na www.mindsolutions.sk.

 

Účastníci akcie získajú ako súčasť kurzu aj HRV biofeedback prístroj na ktorom si priamo môžu skúšať všetko, čo bude potrebné.

1.Teoretická časť - východiská a vznik HRV biofeedbacku, prehľad výskumov
2.Teoretická časť – možnosti a limity uplatnenia HRV biofeedbacku u jednotlivých porúch (úzkostné poruchy, psychosomatické poruchy, poruchy kontroly impulzov a správania,komplexné programy na zvládanie stresu...)
3.Zážitková časť – HRV biofeedback na vlastnej koži
 
Zážitkový seminár je určený pre odborníkov z radov psychológov, ktorí hľadajú ďalšie spôsoby ako rozšíriť svoju prax a vniesť do nej moderné prístupy využívajúce biologickú spätnú väzbu.
 
Cieľom seminára je:
• oboznámiť účastníkov s možnosťami, ktoré biofeedback srdcovej variability ponúka
• rozšíriť odborné kompetencie účastníkov v oblasti práce so systémami využívajúcimi HRV biofeedback
• poskytnúť účastníkom (biologickú) spätnú väzbu o tom, ako sú na tom po stránke zvládania psychického napätia a vlastnej schopnosti dosiahnuť vedome stav uvoľnenia - obzvlásť v dobe, kde sa nachádzame aj ako zdroj spätnej väzby pre zdravotníckych pracovníkov
• rozšíriť možnosti účastníkov v rámci prevencie vyhorenia
streda, 22. marec 2023 do piatok, 24. marec 2023 14:00 - 17:00
BBpsycholog

Ochrana osobných údajov

Reklamačné podmienky

Obchodné podmienky